Neler yeni

Hoşgeldiniz TurkCyberTeam

Sizlerde hemen sitemize üye olarak Türkiye'nin Webmaster sitesine katılın yeni insanlar ile tanışın tecrübelerinizi paylaşın. Yeni forumlar ve konular açarak aranızda ticaretler yapın. TurkCyberTeam Ailesi İyi Forumlar Diler.

E-Ticaret Hakkında

E-Ticaret Hakkında Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın.

Kripto Paralar

Kripto paralar hakkında bilgi al yatırım tavsiyesi yapmadan tecrübelerini arkadaşlarınla paylaş.

Covid-19 Kontrollü Sosyal Hayat

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, amaç birlikte olduğumuz tüm alanlarda korona virüs riskini hepimiz için azaltmaktır. Maske 😷 Mesafe ↔️ Temizlik ve Mesafe Kurallarına 🧼 dikkat edelim.

Konu Ücretsiz Blog Scripti indir

Alempanel

Moderator
Moderatör
TurkCyberTeam Üye
16 Nis 2021
8
5
3
Antalya
www.alempanel.com
Merhaba bu gün forumda gezerken bir tasarımcı arkadaşımız kendi kodladığı Blog Scriptini ücretsiz olarak siz değerli kullanıcılara Sunmuştur. Bende daha çok insan faydalansın diye bunu makale haline getirip sizlere paylaşıyorum.

Gerçekten arayıpta bulamadığınız bir script bu hem responsive yani mobil uyumlu hem de tamamen yönetile bilir Script video bölümü, Günlük kur Oranları, Burç Yorumları, 2 adet 728×90 Reklam Bölümü, 2 Adet 300×250 reklam bölümü, güncel galeri resimleri bulunmaktadır.

Güzel bir blog sitesine sahip olmak kim istemez ki ? Şimdi O halde aradığınız mobil uyumlu ve ücretisiz blog Scripti‘ni buldunuz. Ücretisiz Bu Blog Scripti sayesinde paylaşımlarınız google’de ve seo uyumu sayesinde çok hızlı bir şekilde index alacaktır ve çok seri bir şekilde google sıralamasına gireceksiniz. Seo uyumlu blog Scriptleri arasında en güzel birisi diyebiliriz.

Dosya indirme Linki : https://s4.dosya.tc/server11/blzrhj/r10blog_dpa.zip.html

Demo: http://r10blog.dpa.com.tr

Alıntı: https://www.alempanel.com/ucretsiz-blog-scripti-indir.html

ucretsiz-blog-scripti.png
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst Alt