Neler yeni

Hoşgeldiniz TurkCyberTeam

Sizlerde hemen sitemize üye olarak Türkiye'nin Webmaster sitesine katılın yeni insanlar ile tanışın tecrübelerinizi paylaşın. Yeni forumlar ve konular açarak aranızda ticaretler yapın. TurkCyberTeam Ailesi İyi Forumlar Diler.

E-Ticaret Hakkında

E-Ticaret Hakkında Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın.

Kripto Paralar

Kripto paralar hakkında bilgi al yatırım tavsiyesi yapmadan tecrübelerini arkadaşlarınla paylaş.

Covid-19 Kontrollü Sosyal Hayat

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, amaç birlikte olduğumuz tüm alanlarda korona virüs riskini hepimiz için azaltmaktır. Maske 😷 Mesafe ↔️ Temizlik ve Mesafe Kurallarına 🧼 dikkat edelim.

Bilgi SEO UYUMLU MAKALE NASIL YAZILIR

Alempanel

Moderator
Moderatör
TurkCyberTeam Üye
16 Nis 2021
8
5
3
Antalya
www.alempanel.com

Adım Adım SEO Uyumlu Makale Yazmak​

siteleriniz için özellikle makale ve sitenizin gelişmesi adına SEO uyumlu makaleler ve içerikler çok önem taşır. Neden mi ? Çünkü bir sitenin arama motorlarında sıralamaya girmesi için SEO uyumlu içerikleri belirler. Sizlerde Seo uyumlu makale yaza bilirsiniz.

Sorunsuz ve kusursuz bir makale yazmak için önce anahtar kelimeye odaklanın ve düşünün hayal ederek yazın. kafanızı boşaltın makaleyi yazmaya başlayın. Büyük küçük harflere yazım hatalarına dikkat edin.

Aslında makale yazmak çok basit olup ama insanlar kafalarında yazamam diye korkuyorlar. Sizde makale yazarı ola bilirsiniz yada kendi sitenize kendiniz içerikler ekleyerek sitenizi google’de istediğiniz satırlara sayfalara getire bilirsiniz.

Konusunu belirlediğiniz makale için, araştırma yaparak anahtar kelimeleri oluşturun. Belirlediğiniz ana anahtar kelimeyi başlıkta, etiketlerde ve makale içerisinde tekrarlamayacak şekilde yerleştirin.

Yazdığınız makalenin konusuna göre belirlediğiniz anahtar kelimeleri dikkatli kullanın .Cümlelerin arasına gelişi güzel yerleştirmeyin. Anlamlı cümleler olmasına dikkat edin. SEO uyumlu makale yazmak, anahtar kelimelerin etrafından yükselen yazılar değildir. Makaleler okuyucular için onlara faydalı olacak şekilde yazılmalıdır.
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst Alt