Neler yeni

Hoşgeldiniz TurkCyberTeam

Sizlerde hemen sitemize üye olarak Türkiye'nin Webmaster sitesine katılın yeni insanlar ile tanışın tecrübelerinizi paylaşın. Yeni forumlar ve konular açarak aranızda ticaretler yapın. TurkCyberTeam Ailesi İyi Forumlar Diler.

E-Ticaret Hakkında

E-Ticaret Hakkında Sorular Sorun ve Topluluğumuzdan Yanıtlar Alın.

Kripto Paralar

Kripto paralar hakkında bilgi al yatırım tavsiyesi yapmadan tecrübelerini arkadaşlarınla paylaş.

Covid-19 Kontrollü Sosyal Hayat

Pazar yerinden toplu taşımaya, AVM’den iş yerine, amaç birlikte olduğumuz tüm alanlarda korona virüs riskini hepimiz için azaltmaktır. Maske 😷 Mesafe ↔️ Temizlik ve Mesafe Kurallarına 🧼 dikkat edelim.

Bilgi WordPress Kurulumu Nasıl Yapılır?

Alempanel

Moderator
Moderatör
TurkCyberTeam Üye
16 Nis 2021
7
4
3
Antalya
www.alempanel.com

WordPress Kurulumu Nasıl Yapılır?​

WordPress Nedir Kısaca Tanıyalım: Günümüzde bir çok sitenin alt yapısı wordpress’dir en çok tercih edilen alt yapıdır çok kullanılmasının sebebleri çoktur örneğin basit kullanımı, hızlı index alması, vb düzenlemesinin kolay olmasından dolayı en çok tercih edilen internet web tabanı wordpress tercih edilir.

Kurulumu çok basittir arkadaşlar öncelikle https://www.tr.wordpress.org sitesine girip en güncel wordpress dosyalarını indiriyoruz rarlı olan dosyaları masa üstüne çıkardıktan sonra ftp ye girip puplic_html içerisinde dosyaları attıktan sonra Cpanel yada plesk adminine girip yeni veri tabanı oluşturuyoruz dosyalar ftp yüklendikten sonra örneğin www.siteadresiniz.com giriyorsunuz zaten setup olarak sizi yönlendiriyor.

Bilgileri doğru girdikten sonra wordpresiniz sorunsuz bir şekilde kurulu olmuş olacak. Kurulum yapamayan arkadaşlar olursa yoruma yazın sizlere elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıcam.

Alıntı: https://www.alempanel.com/wordpress-kurulumu-nasil-yapilir.html
 
shape1
shape2
shape3
shape4
shape7
shape8
Üst Alt